Konya Kanalizasyon

esen-kanalizasyon-temizleme-konyaKanalizasyon ve baca temizleme sektöründe, davlumbaz, yatay kanal ve motor temizliği oldukça ilkel koşullarda yapılmakta bu durum da telafisi mümkün olmayan hatalara sebebiyet vermektedir. Yağlı kanalların ya da bacaların zamanında temizlenmemesi yangın çıkmasına, çevre kirliliği yapmasına, pis kokunun yayılmasına, yağ sızıntısı yaparak hijyenik ortamların kirlenmesine neden olmaktadır. Esen  Kanalizasyon ve Baca Temizlik olarak bu hataları ortadan kaldırmak adına sektördeki son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz faaliyetler, müşterilerimize hijyen, zaman ve de kazanç olarak geri dönmektedir.
%100 Memnuniyet ilkesini amaç edinen Esen Temizlik, gerek teknolojisinden gerekse hizmet anlayışından taviz vermemektedir.
Müşterilerimizin tüm sorunlarına 24 saat boyunca kesintisiz olarak cevap vermekte ve mümkün olduğu kadar sorunları ortadan kaldırmak için tüm kadromuzla çalışmaktayız.
Firmamız, Konya’da kanalizasyon temizliği konusunda resmi belgeye sahip olarak profesyonel hizmet vermektedir. 2000 yılından beri Konya’da kanalizasyon ve baca temizliklerini gerçekleştiren firmamız Konya Lavabo Açma, Lavabo Tıkanklığı Giderme, Konya Su Arıza, Konya Kanalizasyon Arıza işlemlerinde de başarıyla hizmet vermektedir.